Наш мед — це поезія!

Чому наш мед — найкращий? Медова крамничка «Бджолай» пропагує й реалізує виключно натуральний фермерський мед, створений українськими бджолами на українських теруарах. Наш органічний мед не грітий, без антибіотиків, хімії й цукрового сиропу, відібраний лише в кількості, яка не впливає на здоров'я бджіл, а тому цей мед є абсолютно природним продуктом, що не втрачає своїх властивостей, а бджолосім'ї залишаються сильними й плодовитими.

Звідки ми беремо мед? Справжній природний мед не зустрінеш на полицях традиційних супермаркетів. Такий мед потрібно купувати у сумлінних пасічників, відповідальних медових ферм й екологічних бджологосподарств. Ми маємо власну велику пасіку, яка розташована в екологічно чистій місцевості України й побудована за органічним принципом, а тому ми відповідаємо за кожен слоїк органічного меду, який виробляємо (тут — трохи більше про наш органічний мед і дбайливий підхід до пасічникування).

Справжній мед — найчастіше загущений. Натуральний мед більшість свого часу перебуває в кристалізованому стані, адже це і є його природна консистенція. Якщо ви хочете мати рідкий мед, його слід купувати й споживати одразу після медозбору. Зацукрований мед — ознака його натуральності. Радимо не нехтувати цією важливою ознакою при купівлі меду.

Безплатна доставка від 600 грн

А наш крем-мед — це рок'н'рол!

Кілька слів про крем-мед. Мед можна (і це дуже смачно!) споживати й у вигляді крем-меду (інші назви — медовий мус, медове суфле або збитий мед). Насправді правильний крем-мед — це той самий натуральний мед, лише в кремовій консистенції. Хоча технологія кремування (або збиття) меду існує вже давно, на жаль, дуже багато виробників використовують швидший і дешевший процес створення збитого меду, який передбачає нагрівання. Ми принципово проти такого підходу (тут — трохи більше про наш крем-мед)!

Як ми робимо крем-мед? Ми хочемо зберегти органічний мед у його первісному стані, а тому міняємо лише структуру меду, перетираючи кристалики цукру активним перемішуванням вихровими потоками. Це також дає змогу виробляти різноманітні медові суміші, створюючи цілу палітру дивовижних смаків на базі меду. Американці їдять крем-мед щодня. Тож якщо ви ще не куштували справжнього кремового меду, ми радо запрошуємо вас до нашої медової крамнички «Бджолай».

Органічний квітковий мед і натуральний крем-мед — це й корисно, й дуууже смачно! ♥

Пакування замовлення

Реєстрація нового облікового запису