Кілька слів про органічний мед і бджолярство

Органічний мед — що це таке? Відповідь на таке питання містить дві головні складові. По-перше, важить, де саме і як саме було зібрано, збережено й доставлено до споживача мед. А по-друге, органічність — це також про спосіб, в який відбувалося пасічникування стосовно бджіл і довкілля.

Які конкретні ознаки органічності меду? Органічний мед можна знайти лише у сумлінних пасічників, на відповідальних медових фермах й в екологічних бджологосподарствах. Органічний мед не містить цукру, антибіотиків і будь-яких хімікатів чи домішок. Органічний мед в жодному разі й на жодному етапі не нагрівають. Органічний мед збирають бджоли в екологічно чистих місцях з природних медодаїв. Поруч з монокультурою, де працюють бджоли, мають бути луки, багаті на дикороси. Органічний мед беруть лише від сильних бджолосімей, у турботливий спосіб і лише в кількості, яка не шкодить добробуту бджіл. Пасічник постійно піклується про життєвий цикл, місце проживання й здоров'я бджолиних родин, що виробляють органічний мед. Органічний мед доноситься з вулика до споживача у незмінному складі й з незмінними властивостями, тобто його видобуток, зберігання й фасування має таке ж велике значення, як і сам процес медозбору. Органічний мед легко засвоюється організмом, не змінюючи природних (антибактеріальних, протигрибкових, антивірусних й інших) характеристик протягом тривалого терміну за умов правильного зберігання. Органічне пасічникування відбувається з турботою про довкілля.

Бджола їсть мед

Чи кожен слоїк меду органічний? З тих, що можна сьогодні купити — звісно, ні. Однак за свій продукт ми впевнені: ми дійсно відповідаємо за кожен слоїк нашого органічного меду, який виробляємо (тут — трохи про нашу медову продукцію) , адже будуємо нашу пасіку за органічним принципом.

 

Цікаво? Рекомендуємо скуштувати ось такий органічний мед:

Акацієво-квітковий мед (314 мл) з Пасіки 21

Акацієво-квітковий органічний мед «Заквітчана акація»

Акацієво-квітковий мед  на подарунок (100 мл) з Пасіки 21

Акацієво-квітковий органічний мед у подарунковому пакуванні

Акацієвий мед (500 мл) з Пасіки 21

Акацієвий органічний мед «Дзижчання в акаціях»

 

Для чого купувати саме органічний мед? Авжеж, можна купувати й просто будь-яку банку, яка містить на собі етикетку з написом «МЕД». Але будемо відверті: коли ми вирішили купити мед, ми ж насправді не хочемо придбати просто креативну наліпку на опуклому слоїку з гарною поліграфією та ще один солодкий десерт на базі бурякового цукру чи з компромісним складом. Ми ж хочемо отримати по-справжньому унікальний природний продукт, який гарантовано краплинка за краплинкою створили мільйони бджілок без зайвого людського втручання, чи не так? Ми ж хочемо, щоби наш організм відчув усе те багатство смаку й компонентів, що закладено в мед самою природою. І ми ж звісно, хочемо, щоби той спосіб господарювання, який ведуть бджолярі, був ощадний до довкілля й дбайливий щодо бджіл. Якщо хоча би одне з цих питань залишає вас байдужими, тоді так, можна не заморочуватися. Але якщо ви таки зважитеся скуштувати органічний мед, Медова крамничка «Бджолай» гарантує: це буде більше, ніж просто правильний вибір.

Кожна краплина справжнього меду мусить бути органічною! ♥

Медові стільники

Реєстрація нового облікового запису