Міркуєте, чи купувати крем-мед? Це вам  допоможе...

Що ж воно таке — цей крем-мед? Якщо крем-мед (або ще кажуть, збитий мед, медовий мус, чи медове суфле) виготовлено за правильною технологією, тоді відповідь проста: кремовий мед — це той самий звичайний фермерський мед, лише в зручній кремовій консистенції.

А що — буває неправильний крем-мед? Отож-бо й воно! На жаль, дуже багато крем-меду, який представлено сьогодні на ринку, виготовляється з порушенням технології або ж за допомогою швидшого й, відповідно, дешевшого процесу, який передбачає нагрівання. Ми так не робимо!

Для чого взагалі потрібен крем-мед? Натуральний мед має одну цілком природну особливість: з часом він зацукровується. Якийсь сорт меду зацукровується швидше, якийсь — повільніше, але це неминуче. Звісно, можна їсти мед й так: зацукровування — це лише ознака натуральності продукту, а всі унікальні властивості меду зберігаються. Але структура зацукрованого меду не всім до вподоби і не завжди є зручною. Щоби надати меду певну «пластичну текучість» й, відповідно, пом'якшити текстуру, зацукрований (кристалізований) мед переводять у кремову консистенцію. При цьому кристалики цукру зникають.

Слоїк з акацієво-соняховим крем-медом

А як ви виготовляєте крем-мед? Оскільки ми не шукаємо компромісів (тут — трохи про нашу медову продукцію, а тут — про органічний підхід до бджільництва) і воліємо зберегти всю палітру властивостей натурального меду, то міняємо лише його структуру, перетираючи кристалики цукру активним перемішуванням вихровими потоками. Так, це доволі складний технологічний процес, який контролюється фахівцями на спеціальному обладнанні. Однак результат того вартий: отриманий натуральний крем-мед не лише зберігає всі корисні речовини фермерського меду, а ще й отримує зручну, пом'якшену, однорідну — кремову — консистенцію.

Які конкретні переваги натурального крем-меду? З крем-медом можна робити все те, що зі звичайним медом, — власне, споживати в будь-який спосіб і насолоджуватися унікальним і суперкорисним природним продуктом! Окрім того, крем-мед набуває додаткових властивостей (які, звісно, слід розцінювати як переваги): він не зацукровується з часом, залишається м'яким і не застигає на холоді, крем-мед не тече за кімнатної температури, з легкістю поєднується з іншими інгредієнтами (фруктами, горіхами та ін.) в суцільну суміш; завдяки збільшеній в'язкості крем-мед легко намащується на поверхню (наприклад, на улюблений тост), а діти, споживаючи улюблений крем-мед, мають набагато більше шансів залишитися нелипкими й не заляпати вам усю кухню. І ще одне. Якщо крем-мед з часом трохи розшарувався (а це абсолютно нормально, бо натуральний крем-мед — це природний продукт), ви можете привести його до початкового стану після нетривалого перемішування ложкою чи виделкою. А ще крем-мед смачний, ніжний і запашний — одним словом, нямка!

Які недоліки крем-меду? Треба поміркувати... Крем-мед непрозорий. Але це є недоліком лише тоді, якщо ви шукаєте прозорість. Треба усвідомлювати, що весь звичайний мед з часом стає непрозорим. Інших недоліків крем-мед не має.

Слоїки з крем-медом

То варто купувати крем-мед? Однозначно варто! Ми не кажемо вам повністю перейти на крем-мед і забути про звичайний мед. Авжеж, ні! Але принаймні скуштувати крем-мед, щоби зрозуміти, що це — звичайнісінький мед, але зі своїми (і подеколи великими) перевагами, точно є сенс.

Крем-мед дорожчий за звичайний мед? У нас — ні. Якщо чесно, то ви не помітите різницю в ціні (можете порівняти ціни на мед і крем-мед у нашій крамниці — й самі переконаєтеся). Загалом, ціни на наш крем-мед формуються з урахуванням багатьох факторів, і зараз ми зацікавлені в тому, щоби споживач зрозумів, що це за продукт і чому він насправді чудовий. Тож ми вважаємо це своєрідною інвестицією у формування ринку й свідоме споживання здорової їжі. Якщо коротко: зараз — найкращий час для купівлі натурального крем-меду. Тож не зволікайте!

 

Цікаво? Спробуйте скуштувати, скажімо, ось такий крем-мед:

Акацієво-соняховий крем-мед (550 мл) з Пасіки 21

Акацієво-соняховий крем-мед «Сонце серед акацій»

Акацієво-ріпаковий крем-мед (380 мл) з Пасіки 21

Акацієво-ріпаковий крем-мед «Сніжне суфле»

Акацієво-соняховий крем-мед на подарунок (100 мл) з Пасіки 21

Акацієво-соняховий крем-мед у подарунковому пакуванні

 

ОК. Де можна купити справжній крем-мед? Це чудове запитання! ☺ Справжній натуральний крем-мед можна придбати в нашій Медовій крамничці «Бджолай» — наприклад, ось у цьому розділі. Якщо ж шукаєте крем-мед на подарунок, то його також можна купити в сувенірному пакуванні. Придбати крем-мед можна і в складі медових колекцій (звичайних чи подарункових). Також на базі крем-меду ми виготовляємо різноманітні натуральні медові десерти — їх теж варто спробувати. Окрім того, на продаж є медові набори, які складаються виключно з крем-меду. Обирайте на свій смак! Якщо ж чогось не знайшли, зв’яжіться з нами — можливо, ми щось придумаємо саме для вас!

Натуральний крем-мед стане вашими улюбленими солодощами! ♥

Виробництво крем-меду

Реєстрація нового облікового запису