Положення конфіденційності. Умови використання сайту. Зберігання й обробка персональних даних

Медова крамничка «Бджолай» цінує довіру, явлену нам користувачами наших послуг, і відповідально ставиться до кожного відвідувача цього сайту.

Реєстрація на сайті (гостьове замовлення або створення персонального кабінету) і збір даних. Реєструючись на сайті медової крамнички «Бджолай» та/або оформлюючи замовлення, користувач дає згоду на зберігання й обробку наданої інформації про себе, зокрема своїх контактних даних. Після реєстрації персонального кабінету користувач отримує логін і пароль для входу на сайт, за безпеку яких несе повну відповідальність. Також користувач відповідає за всі дії на нашому сайті з таким логіном і паролем. Ми цінуємо наших клієнтів, а тому готові обговорити й вирішити в цивілізований спосіб будь-яку позаштатну ситуацію.

Політика конфіденційності й мета використання користувацької інформації. Усі дані, отримані від відвідувачів нашого сайту, захищаються згідно із законодавством України й зберігаються виключно для надання відповідних послуг із реалізації продукції й обслуговування клієнтів, а також з метою оповіщення про можливі зміни в асортименті/цінах чи про акційні пропозиції. Ми не надаємо інформацію третім особам без згоди користувача або якщо цього не вимагає Закон України.

Зберігання й захист користувацької інформації. Для забезпечення цілісності й непорушності отриманої інформації ми використовуємо загальноприйняті стандарти технологічного й операційного захисту. Ми, однак, не можемо гарантувати стовідсотковий захист від зовнішнього втручання, але ми докладаємо всіх зусиль, аби не допустити жодного витоку чи пошкодження даних, вживаючи для цього відповідні технічні й організаційні заходи безпеки.

TLS/SSL-шифрування. Наш сайт використовує шифрування TLS/SSL (сторінки починаються з https:), що забезпечує безпеку персональних даних, які вводять наші користувачі.

Офіційна відмова від відповідальності. Інформація на сайті медової крамнички «Бджолай» призначена для ознайомлення користувачів і надається в якості загального керівництва. Ми не несемо жодної відповідальності за будь-які помилки або неточності на нашому сайті, а також за результати, отримані від використання цієї інформації. Медова крамничка «Бджолай» має право будь-коли й без попередження вносити зміни в матеріали, що містяться на цьому сайті, зокрема змінювати асортимент і ціни. Однак, ми робимо все, щоб інформація на нашому сайті була максимально актуальна й відповідала дійсності.

Оновлення/зміна цих положень. Медова крамничка «Бджолай» може в односторонньому порядку оновлювати/змінювати частини цих положень у будь-який час і без попереднього сповіщення. Однак, з поваги до наших користувачів ми завжди намагатимемося інформувати їх про будь-які оновлення чи зміни.

Ми стоїмо на Вашому захисті!

Як заощадити при купівлі меду

Реєстрація нового облікового запису