Про доставку

З якими перевізниками ми працюємо? Медова крамничка «Бджолай» доставляє мед і всі інші товари з нашої медової крамнички до Вашого відділення «Нової Пошти» за тарифами транспортної компанії.

Скільки часу це займає? На комплектацію замовлення може знадобитися 1-3 робочі дні, але ми завжди намагаємося передати Вам оформлений і максимально захищений пакунок якомога скоріше! А час транспортування, звісно, залежить від перевізника.

Хто платить за доставку? Транспортні послуги зазвичай сплачує замовник. Але є й спосіб обнулити вартість доставки — читайте про це нижче! :)

Як заощадити на доставці? Гарна новина — ми абсолютно безкоштовно доставимо по Україні Ваш пакунок при сумі замовлення від 800 грн! Про інші способи заощадження читайте тут.

Безплатна доставка від 600 грн

Про оплату

Коли можна сплатити? Для Вашої зручності ми працюємо як з передоплатою, так і післяплатою. Тож Ви можете сплатити одразу при замовленні через картку ПриватБанку — ми надішлемо Вам номер картки (передоплата). Або ж Ви можете розрахуватися вже при отриманні пакунка в поштовому відділенні (післяплата). Увага — в другому випадку окрім плати за доставку Вам також доведеться сплатити комісію за грошовий переказ (за умовами транспортної компанії).

А як вигідніше сплатити? Звісно, найвигідніше для Вас — обрати передоплату (попередній переказ на банківську картку). Адже Вам тоді не доведеться сплачувати додатково компанії-перевізнику збір за переказ коштів!

Ваше замовлення — наша відповідальність!

Пакування замовлення

Реєстрація нового облікового запису